2 wrzesień 2013
Kategoria:
informacje
Komentarze: Możliwość komentowania Witaj, nowy roku! została wyłączona

Witaj, nowy roku!


Ot wciąż jeszcze lekko zaspany, delikatnie spóźniony lecz jest już tu dziś razem z nami! Tym razem wyjątkowo, drugiego dnia września w całym kraju oficjalnie rozpoczynamy nowy rok szkolny 2013/2014. Ruszamy więc także i my, a na pierwszy ogień – „szkoły dla młodzieży” czyli nasze gimnazjum i liceum dzienne, które pomimo jeszcze dość młodego wieku cieszą się coraz większą popularnością. Cieszymy się również i my, że coraz więcej z Państwa obdarzyło nas zaufaniem i powierzyło kształcenie swoich pociech szkole wyjątkowej, ciut innej, niż te wszystkie inne.

Wraz z końcem wakacji pożegnaliśmy nasze stare, dość mocno nieaktualne witryny internetowe, tak powoli wkracza nowe, hmm… zupełnie nowe i całkowicie przebudowane, przejrzyste i przede wszystkim ujednolicone, wzbogacone porcją tego co aktualne, bieżące. Co istotne, żegnamy również dotychczasową siedzibę Zespołu Szkół w Lublinie, dziękując przy okazji niezwykle serdecznie dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej za życzliwość oraz okazane nam wsparcie. Od dziś Zespół Szkół Akademia Umiejętności zaczyna pracę w nowej lokalizacji, na ulicy Magnoliowej 8.

Początek roku szkolnego to czas końca odpoczynku i powrotu z wakacji, czas w którym wracamy do codziennych obowiązków i zadań, w którym jak zawsze przed nami duże sterty wzmożonej oraz wytężonej pracy. W związku z tym wszystkim pracownikom Fundacji, wszystkim dyrektorom naszych placówek, wszystkim nauczycielom i rodzicom, dzieciom, naszym uczniom i słuchaczom, dzięki którym z pozoru zwykła, późniejsza codzienność składa się w jedną harmonijną i współgrającą ze sobą całość, budującą nasz świat, pragniemy życzyć aby ten rozpoczynający się dziś rok szkolny obfitował w jak największą ilość samych pozytywnych zdarzeń oraz olbrzymiej, inspirującej do pracy, nauki czy zabawy, pozytywnej energii. Dziękujemy, że są Państwo z nami!

PS – nie jest jeszcze za późno by zapisać się lub swoje dziecko do naszej szkoły!
PPS – jesteśmy również na Facebook’u! – dołącz do nas.

 

Komentowanie zostało wyłączone.